NE 7.3. 2010 (Veselí)  HC Dražíč - HC Předčice  5 : 5 ( 2:4, 1:0, 2:1 )

Branky : Vaníček 2, Zeman 2, Cihla, rozh.nájezd Hrádek.

Asistence : P.Mach, Vomáčka, Syrovátka, Bican.

Sestava : Hájek - V.Mach, Bican, Cihla, Dědič -  Vaníček, Vomáčka, Buriánek - Linhart, P.Mach, Jirásek  -  Syrovátka, Zeman, Hrádek.

Zápas jsme rozjeli výborně, dvěma rychlými góly. Pak jsme si mysleli, že se to vyhraje samo, a soupeř nás ještě v první třetině potrestal čtyřmi brankami. Ve druhé třetině jsme hru trochu vylepšili a snížili stav, a bitva v poslední třetině přinesla nakonec nerozhodné skóre. Rozhodne se tedy na nájezdy hned na začátku příštího zápasu. Tento první zápas play off byl provázen velkou nervozitou a častými fauly, a nezvládl ho ani osamocený rozhodčí, a byl to zrovna ten nejhorší ze všech kteří pískali v základní části. Nájezdy jsme zvládli, zatímco oba střelci soupeře proti Kratochvílovi neuspěli, naši Hrádek a Vomáčka vyškolili oba stejným blafákem Příhodu a připsali jsme tak vedení v sérii na 1 : 0.